تبلیغات
پاسخگویی به شبهات ونقدفرق ومذاهب

پاسخگویی به شبهات ونقدفرق ومذاهب
برای كمك در گسترش فرهنگ غنی تشیع ومقابله بافرقهای ضاله این وبلاگ را لینك نمایید اجرتان با حضرت زهرا (س)
حرکات اخیر تشکیلات بهائیت و در راس آن بیت العدل نامشروع را باید دنباله برنامه های شیطانی این فرقه محسوب نمود . بیت العدل نامشروع مایوس از اقدامات پیشین  ، موافقت حود را با تعطیلی فعالیت محفل ملی ایران (یاران ایران) طی بیانیه های پی در پی در اواخر اسفندماه 87 و اوایل فروردین 88 اعلام می دارد. طی این مدت سایت های وابسته به این فرقه با تاسی جستن از بیت العدل نامشروع در یک چرخش آشکار ادبیات نوشتاری خود را تغییر داده و بمانند گرگی زخم خورده مقامات جمهوری اسلامی و روحانیون را آماج توهین خود قرار داده اند.هرچند باید منتظر بود تا با آشکار شدن سایر رفتار های بیت العدل درمانده از حل مسائل بهائیان ایران نشست وآنگاه به جمع بندی کاملی از اقدامات این فرقه پرداخت ،اما در عین حال تشریح و نقد فعالیت های بیت العدل نامشروع در این برهه زمانی خالی ازفایده نیست.

1-مطمئناً مدیریت و سازماندهی بهائیان ایران کاری نیست که بتوان با یک بیانیه از سوی بیت العدل نامشروع هدایت و انجام شود لذا بایستی نیازمند حرکت جدید و در قالبی متفاوت با فعالیت محفل ملی ایران(یاران ایران) باشد. بیت العدل پس از دستگیری اعضای یاران ایران و واکنش مقامات جمهوری اسلامی ایران درباره اقدامات غیرقانونی آنان درایران از روی ناچاری تن به تعطیلی تاکتیکی فعالیت های آشکار یاران ایران داد اما کماکان شاهد فعالیت های گسترده تبلیغی در قالب خانواده های روحانی بوده و بعضاً بصورت شبکه های زیرزمینی و مخفیانه دستورالعمل های مربوطه توسط خادمین محلی ودر شکل جلسات روحی وضیافات 19 روزه به بهائیان انتقال می یابد. لذا تعطیلی فعالیت یاران ایران را باید یک تاکتیک سیاسی بیت العدل برای برون رفت از فشار های وارده از سوی جامعه انقلابی مردم ایران دانست.

2- ساده لوحانه است که بپذیریم با عدم فعالیت چند نفر"" تجت عنوان یاران ایران ""این فرقه باچنین تشکیلات پیچیده ای از فعالبت اصلی و اساسی خود که همانا تبلیغ و گسترش بهائی گری در بین جوامع اسلامی و شیعی و به انحراف کشاندن آنها است دست بردارد.دربیانیه26مارس2009 بیت العدل دقیقاً  هرنوع دستور واطاعت از حکومت ایران را بر نمی تابد و رعایت دستورات حکومتی توسط بهائیان ایران را به منزله تجاوز به حریم اندیشه انسانی تلقی نموده و عدم تبعیت و اطاعت وزیر پاگذاشتن آنرا به بهائیان ایران القا میکند .براستی آیا اینست نشانه تبعیت از حکومت که در احکام بهائی بر آن صحه می گذارند.آیا این بیانیه نوعی دهن کجی و مخالفت با نظام جمهوری اسلامی و مردم شیعه ایران نیست؟ آیا معنای واقعی تبعیت از حکومت تنها باید در اسرائیل غاصب رعایت گردد و سایر کشورهاو ازجمله ایران از شمول این قاعده باید خارج شوند؟براستی اینهمه تاکیدات بها الله و عبدالبها بر رعایت  و اطاعت از قوانین و مقررات مدنی و عدم دخالت در سیاست و اطاعت از حکومت ( هر حکومتی ) کجا رفت ؟؟!!

3- چگونه است که بیت العدل نامشروع با صدور چنین بیانیه ای مرگ حقوق شهروندی بهائیان را رقم می زند .با چنین نقطه نظراتی آنهم از سوی مرکزیت جهانی بهائیان دیگر نمی توان بهائیان ایران را شهروند ایرانی محسوب نمود چرا که حقوق شهروندی امری دوطرفه است یک طرف آن مردم و طرف دیگر حکومت. .آنان یا باید به استناد احکام بهائی در تبعیت از حکومت تن در دهند یا بایستی حقوق شهروندی خود را با چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران متناسب سازند در غیر اینصورت آنان نه بهائیند و نه شهروند ایرانی . در بیانیه فوق الاشاره بیت العدل نامشروع عملاًوعلناً بهائیان ایران را به مقاومت در برابر احکام دولتی و حکومتی تحریک می تماید و لذا به همین دلیل حقوقی روشن می توان هر بهائی را که از حکومت تبعیت ننماید تحت پیگرد قانونی قرار داد.
طبقه بندی: بابیت وبهاییت،
درباره وبلاگ

پاسخگویی به شبهات فرق ومذاهب
نظر سنجی
 • برای تعجیل در فرج مهدی فاطمه(عج) وسلامتی رهبرعزیزانقلاب چند صلوات هدیه می کنید
 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  امکانات وب
  فال امروز
  
  ابزار وبلاگنویسی
  ابزاروبلاگ