تبلیغات
پاسخگویی به شبهات ونقدفرق ومذاهب

پاسخگویی به شبهات ونقدفرق ومذاهب
برای كمك در گسترش فرهنگ غنی تشیع ومقابله بافرقهای ضاله این وبلاگ را لینك نمایید اجرتان با حضرت زهرا (س)

 كل مجموعة من المجموعات الشیعیة والسنیة، والذین یزعمون أن تكون حقیقیة موضوع الجهاد الإسلامی من الآن نرى المدرستین التی شملتها الدراسة.

رأی الشیعة عن الجهاد: جهاد الشیعة تعتقد أن الوسیلة الأساسیة لمكان أو مجموعة من المسلمین هاجموا وغیر مسموح به فی البلاد ما لم یكن الإمام وعندما أصدروا تعلیمات من هذا القبیل.

الجهاد الدفاعی، ولكن عندما العدو بلد أو مدینة أو منزل سوف یهاجمك من واجب علیك، أن استخدام الدفاع عن النفس.

این تفسیر از جهاد  كه در شیعه است جای هیچ گونه سو استفاده و تجاوز و تعدی به حقوق دیگران را باقی نمی گذارد و همه با آرامش در كنار هم زندگی می كنند مگر زمانی كه به شیعیان حمله وشد كه از خود دفاع می كنند .

اما اهل سنت ، هیچ قانون و قاعده ای برای جهاد وضع نكرده اند و هر كس می تواند در هر شرایطی ادعای جهاد كند و آنطور كه تشخیص می دهد به مخالفینش حمله كند .  

عبدالمالك ریگی برای جنایات خود ، از واژه ی مقدس جهاد استفاده می كند . هر روز خبرهایی از اقصی نقاط جهان در مورد بمب گذاری ها و یا سربریدن ها و ذبح کردن های انسان ها را می شنویم و یا خبرهایی به دست می رسد که فردی با بستن کمربند انتحاری در مساجد ٬ حسینیه های شیعیان مظلوم ٬ حرم های مطهر امامان معصوم (ع) و یا میادین میوه و تره بار و بازارهای خرید و فروش باعث قتل عام صدها نفر از مردم بیگناه و غیرنظامی و زنان و کودکان شده است .

آری همین جهاد بدون ولایت است كه خون مسلمانان را بر زمین می ریزد . مسلمانان را تروریست معرفی می كند . پای بیگانگان را به كشورهای اسلامی باز می كند و چهره ی اسلام را مخدوش می كند .

برادران اهل سنت چه چارچوبه ای از جهاد تعریف می كنید ؟ آیا قانون یا ضابطه دارد یا هر كسی عشقش كشید هر كس را كشت مجاهد است ؟
درباره وبلاگ

پاسخگویی به شبهات فرق ومذاهب
نظر سنجی
 • برای تعجیل در فرج مهدی فاطمه(عج) وسلامتی رهبرعزیزانقلاب چند صلوات هدیه می کنید
 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  امکانات وب
  فال امروز
  
  ابزار وبلاگنویسی
  ابزاروبلاگ